Nabídka práce v oboru ZEDNÍK – OBKLADAČ

Firma: KNAP stavební práce s.r.o. (zaměstnavatel)
Místo pracoviště: Jakuba Korty 1106/18, 710 00 Slezská Ostrava
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva
Vzdělání: odborné vyučení bez maturity (není podmínkou)
Vhodné i pro: osoby bez praxe
Zařazení: zedník, dělník, řemeslné a manuální práce

NABÍZÍME ODPOVÍDAJÍCÍ PLATOVÉ OHODNOCENÍ

Vhodné pro adepty, kteří se v oboru mají chuť zaučit a zdokonalit. V prvních měsících není nutná samostatnost, poskytneme zaučení kvalifikovaným pracovníkem v oboru.

ZEDNÍK – OBKLADAČ

Jaká bude Vaše náplň práce?
Liší se dle typu zakázek:
– pokládka obkladů a dlažeb
– opravy zdiva a omítek
– přidružené zednické práce k pracím instalatérským, topenářským a elektrikářským

Co od Vás očekáváme?
– Spolehlivost, výkonnost, pečlivost a solidní pracovní morálku
– Praxe výhodou, nikoliv podmínkou
– Řidičský průkaz sk.B (výhodou)

Co Vám nabízíme?
– Odpovídající platové ohodnocení
– Možnost platového růstu
– Zázemí stabilní rodinné firmy
– Stravenkový paušál

V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte na emailové adrese: info@instalateri-ostrava.cz a zašlete Váš stručný životopis.

Budeme se těšit na případné osobní setkán